27 Ağustos 2018
#10825350

Opet Göz Göre Göre Ziynet Eşyamı Yok Ettiler!

14.06.2018 tarihinde İstanbul-Çanakkale yolculuğumuz esnasında uğradığımız Opet Marmara Ereğlisi (BOTAŞ Karşısı) istasyonunda eşime ait ziynet eşyası düştü ya da alındı. Biz bunu Çanakkale'ye evimize vardığımızda fark ettik ve eder etmez hemen iletişime geçtik. Telefonu ilk açan görevliye durumu anlatarak acilen kamera kayıtlarına bakılmasını istediğimizde bizi biraz bekleterek dönüşünde böyle durumlarda kamera kayıtlarını inceleyemediklerini söyledi. Tepkimiz üzerine daha sonra aramamızı istedi. Aradık, çıkan kişi konuyu ilgili kişilere ileteceğini ve kamera kayıtları incelendikten sonra bize bilgi vereceğini söyledi. Bu şekilde tam 1 hafta oyalandık ve dönüş yolunda şehirler arası yolda tüm tehlikelere karşı aracımızı karşı yöne bırakarak tekrar gittik.


Bizi göreceklerini ummuyorlar olacak ki hepsi bir panik içinde o ona soruyor diğeri öbürüne saçma bir durum. Akabinde U*** diye bir arkadaş bayağı ilgili davranarak bizi ikna etti, numaralarımızı aldı ve kesinlikle inceleteceğini ve bize dönüş yapacağını söyledi. Biz İstanbul'a dönüşe geçtik. O tarihten sonra da aranmadık her defasında aradık aradık ve bize dedikler ki inceledik yüzük kamerada görünmüyor. İnanmadık! Ve bu bayram tatili için tekrar Çanakkale'ye giderken uğradık. Hiç kimsenin durumdan haberi yok! S*** diye arkadaş o tarihlerde kameralar bakımda dedi "peki bize bununla ilgili kaşeli-imzalı yazı verin" deyince de müdür ve bilgi işlem yetkilisi çağrıldı, böyle bir olaydan haberleri bile yoktu, şok olduk!


Müdür o U** denilen arkadaşı aradı ve hoparlörden dinledik, kimseye haber vermemiş! Jandarmayı çağırdık, bize birkaç yol gösterdiler. Fakat kamera kayıtları 15 gün sonrası silinirmiş, üzerine su için dediler resmen! Bakın benim kaybettiğim şey hayatımızdaki en değerli şey! Evlilik alyansı! Ben düşürdüğümü sanarken sanıyorum benim yüzüğümü istasyon içinde yok ettiler! Dava açacağım bu durumu her yere yazacağım.

Ceylan Ceylan 1.151 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ceylan14 Eylül 2018

    Az önceki görüşmemizde konuyu tekrar istasyon ile görüşerek tarafıma dönüş yapacağınızı iletmiştiniz? Bu yanıttan konuyu çözümlendiremediğiniz için kapattğınızı mı anlamalıyım?

  • Opet Temsilcisi14 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Ceylan06 Eylül 2018

    Şikayetime istinaden az önce arandığımda 14.06.2018 tarihi için 04.06.2018 tarihinde uğramışsınız denildi ya, gayet 14.06.2018 yazmışım. Umarım diğer satırları doğru okumuşsunuzdur.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler