sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Opet Fazla Para Tahsili Yaptı

Ferhat Ferhat04 Ocak 12:01

Ankara 100 yıl mahallesinde bulunan Opet istasyon yıkama bölümünde iç dış yıkama 20 TL yazıyordu. Aracımı yıkattım ve ödeme noktasına para ödemeye gittiğimde 25 TL istendi. Dedim orada 20 yazıyor zam geldi dendi bende yetkili müdürün gelmesini istedim.

Olay 5 lira değil kandırılma hissiyatı diyerek olayı çözmesini istedim. İşletmelerde müdür titri verilen şahısların görevi sorun yaratmak değil sorun çözmektir. Fakat bu ünvanı hak etmeyen bey fiyat bu deyip arkasını dönüp konuyu kapattı. Ben kendisine 5 liralık inisiyatif kullanamadığı için peşini bırakmayacağımı beyan ettim.

Bu iş bilmez ve kendini kaf dağında gören müdür için bu firmayı CİMER, Maliye Bakanlığı'na fiş vermedikleri için şikayet edeceğim. Konu 5 lira değil sadece tavır.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ferhat 11 Ocak 22:45

Ben sizi ısrarla aramasam geri dönüş yapmadınız. Müşteri ilişkiniz sadece dar kalıplar çerçeve içerisinde. Bana müdürle tartıştığımı ifade ettiniz. Böylesi iş bilmez müdürle tabii ki tartıştım. Kendisine emanet edilen devasa büyüklükeki yatırımı 5 lira için yerle yeksan eden bu duruma tabii ki sessiz kalmadım. Basit bir olayı büyütüp bu seviyeye getirdi.

Opet Logo Opet 10 Ocak 16:26

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

Opet Logo Opet 05 Ocak 11:49

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler