sta-4-hoverİyi Çözüm

Opet Eksik Yakıt Verildi!

Ahmet Ahmet6 yıl önce

Opet yetkili bayisinden 25. 05. 2013 tarihinde 50. 00 tl'lik euro diesel mazot alımı gerçekleştirdim. Fakat istasyondan çıktıktan sonra yakıt göstergesinde yükselme olmadığını farkettim. ortalama 40 km yol gidince yakıtım bitti. Depoma hiç yakın konulmadığını anladım. Opet'e mail attım ve dönüş yaptılar inceleneceğini söylediler. Tekrar dönüş yaptıklarında pompa kodu vererek incelendiğini ve pompada sıkıntı olmadığını söylediler.

Bende pompa numarası vermediğimi söyledim. Benim plakama da yakıt çıkışı olmadığını söylediler. Olayın üstünü kapatmaya çalışıyorlar ama bundan sonra Opet'ten yakıt almam. Güya kurumsal firma. Bayisinin hatasının üstünü kapatmaya çalışıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 6 yıl önce

opetten dönüş yapılmış. inceleme yapıldığını fakat olumlu cevap veremediklerini iletmişler. benim plakama yakıt çıkışı olmamış kartla ödememi yapmama rağmen yakıt alamamışım ve pompada hata yok diyorlar. ozaman benim plakama neden çıkış olmamış?her yakıt alınırken plaka girme zorunluluğu var diye biliyorum. neyse 50. 00 tl önemli deil. ama bundan sonra opetten yakıt almam kesinlikle. siteyi takip edenlerede uyarım opet kullanmamaları.

Opet Logo Opet 6 yıl önce

Sayin Ahmet Hatap, Sikayetiniz incelerek telefon ile tarafiniza bilgilendirme yapilmistir. Konu ile ilgili farkli bir islem yapilamadigini uzulerek tarafiniza bildiririz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler