Opet Depo Kapağının Anahtarı Vermeden Açılması

Okay Okay3 hafta önce

Yıllardır Opet'ten yakıt alırım almaya da devam edeceğim. Ancak pompacılarınıza eğitim verilmesi şart. Neredeyse tüm Opet istasyonlarında araçtan inip anahtarı götürene kadar pompacının depo kapağını zorlayıp açmasından bıktım. Depo kapağımı onlardan biri bozdu ama çok sonra fark ettim. Her seferinde ben araçtan inip anahtarı götürene kadar depo kapağını açıp bekliyorlar. Neden anahtarı beklemediniz dediğimde zaten açıktı cevabı alıyorum. Kilit bozuk bile olsa anahtar gelmeden kapağı açık mı diye kontrol etmeniz gerekmiyor dediğimde biz hep böyle yapıyoruz diyorlar ve o pompacı ile bunun yanlış olduğunu konuşurken diğer tüm pompacılar toplanıp arkadaşlarını savunuyorlar. Olayı vardiya sorumlusuna götürdüğümüzde 5 kere anlattıktan sonra yapmamaları gerektiklerini sadece vardiya sorumlusu kabul ediyor sonrasında sınır olmuş bir şekilde istasyondan ayrılıyorsunuz. Ama hiçbir pompacı bunun yanlış olduğunu kabul etmiyor. 

Israrla hep böyle yaptıklarını ve benden başka hiçbir müşterinin bunu sorun etmediğini iddia ediyorlar. Sayın Opet yetkilisi lütfen cevap verin sürücü kontağı kapatıp anahtarı getirene kadar pompacının depo kapağı açık mı veya bozuksa açayım deme hakkı var mıdır? Ben orada bir kilit varsa ve bunun anahtarını sürücü getirmeden kapağın zorlanmaması gerektiğini ısrarla savunuyorum. Tüm Opet'ler de çalışanlara eğitim verilmeden bunu yapmaya devam ettikleri sürece her türlü mecradan şikayet etmeye devam edeceğim. Ben bu insanlarla tartışmaktan bıktım. Depo kapağım onlar tarafından bozuldu değiştirdiğimde yine bozacaklarını biliyorum. Artık tartışmak istemediğimde istasyona yaklaşıp kontağı kapatmadan cami açıp depo kapağını zorlamayın diye söyleyip öyle iniyorum araçtan. Bursa da bir çok istasyonda bunu yaşadım yaşıyorum. Şehir dışında da çok kez yaşadım. Çok nadiren anahtarı bekleyen çalışan çıkarsa onlara da teşekkür ediyorum. Gerekiyorsa yakıt aldığım bu bayileri de paylaşabilirim. Siz bu olay çözecekseniz araç plakasını da paylaşabilirim. Opet markasına bu çalışanlar bu davranışlar yakışmıyor. Lütfen yardımcı olun. Lütfen lütfen lütfen.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Opet Logo Opet 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler