14 Mayıs 2013

Opet Çözüm Bulamıyor!

Opet Tuncer Petrol tarafından dizel aracıma kurşunsuz benzin konmuştur. Firmayla Opet müşteri hizmetleriyle yapılmış olan tüm telefon görüşmelerine rağmen aracım hala daha renault servisinde bekletilmektedir.


Firma,yetkili servisin çıkardığı fiyatı beğenmediği için tam 7 gündür araçsız kalmış durumundayım. Sigorta şirketleri ile anlaşmaları 5000 tl olması sebebiyle bu rakamın üstündeki hasarı ödeyemeyeceklerini belirttiler! Bu nasıl bir ticarettir! Opet bile çözüm bulamıyor duruma!

Filiz 192 Okunma

Cevaplar

  • Filiz17 Mayıs 2013

    Opet müşteri hizmetleri tarafından 16.05.2013 tarihinde aranarak sorunumun çözüldüğünü Tuncer petrol'e gitmem gerektiğini belirttiler. Ben de ilgili firmayı arayıp Opet'ten arandığımı ve mağduriyetimin tarafınızdan giderileceği bilgisi verildi dedim... İstasyon müdürü İsa bey! benim konuyla ilgili bilgim yok avukatlar çözsün dedi!!! Opet' i tekrar aradım bana yardımcı olun dedim bu nasıl bir çelişkili beyanlar dedim ama kime dedim! Telefondaki arkadaş saha müdürüme ileteyim o bayimizle görüşsün dedi. Ve 16'sından beri ne arayan var ne de soran! Bir firma hatasını telafi etmek için tırnağını bile kıpırdatmıyor.Koskoca Opet bir bayisine söz geçiremiyor! Ama bundan sonra bu mesele hukuki yollarla çözülecek ve etrafımda bulunan herkese de anlatacağım bu rezilliği!

  • Filiz15 Mayıs 2013

    Tam 10 gün oldu ve araçsızım hala daha çözüm yok. Opet ve Tuncer petrol'e ihtar çektim ama kimse oralı olmadı. Hem maddi hem manevi kayıp içerisindeyim. 15 gün sonra düğünüm var işlerimi bile halledemiyorum! Yazık size bu nasıl bir anlayıştır kurumsallık nerede???

  • Opet Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayin Filiz Yasar, Tarafimiza iletmis oldugunuz sikayetiniz ilgili departmana iletilmistir. Durumun aciliyeti ilgili birimi iletildi. Sonuclandiginda mutlaka bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön