22 Ekim 2018
Yorum Yap
#11059108

Opet Bekle Diye Tepki Veren Personel!

20.10.2018 tarihinde sabah 07:55-08:10 saatleri aralığında Esenyurt/Cumhuriyet mahallesindeki Fahrioğulları Opet akaryakıt istasyonuna sigara almak için girdim. Benzin ödemesi yapacak olan 3 kredi kartı işlemi sırası bekleyen müşterilerin ödemesini alan kasa görevlisi arkadaşa, alacağım sigaranın ismini söyledim, aldığım tepki ''bekle'' oldu.


Bende elindeki işlemin bitmesini bekledim. İkinci işleme geçecekken ben sigaranın parasını nakit vereceğim kredi kartı işlemlerini beklememe gerek olmadığını düşünüyorum dediğimde tekrar aldığım tepki '' bekle'' oldu.


Tabi haliyle bende sinirlendim alt tarafı elini uzatıp bir tane sigara vereceksin dedim, arkadaş satmıyorum sana sigara dedi. Bende sigaramı almadan çıktım. Ben uzun zamandır akaryakıtımı bu bayiiden almaktayım ve Opet kartımda mevcuttur. (ne kadar zamandır aynı bayiden benzin aldığım görünebilir)


Müşterisi olduğum işletmenin, şirketinin yüzü olan personelinin; müşteriye arkadaşıymış gibi hitap etmesinden ve istediği ürünü satıp istediği ürünü satmama yetkisine sahip olmasından şikayetçiyim.

Tolgay Tolgay 763 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi31 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılmıştır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

  • Opet Temsilcisi22 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları