Müşteri Memnuniyetsizliği, Gebze Opet!

Selman Selman4 hafta önce

Hiçbir Opet istasyonu ya da başka bir yerde bu Gebze de ki istasyonda ki ( pompacı ) diye tabir edilen kişiler kadar nefret etmedim. Diğer her yer de ki Opet çalışanları güler yüzlü naif insanlar maalesef burada ki kişiler sıkıntılı kişiler. 

Her zaman gaz aldığım istasyon da ki kişi dolduramam derse siz ne cevap verirsiniz ve haddi olmayan 15 20 liraya gaz takılan yeri düzelttir derse. İşe geleceğim için fazla üstelemedim yoksa yetkili kişiye şikayet edecektim. 

Hemen başka çalışanı çağırıp bu adam dolduramam diyor bakar mısınız dedim geldi tek dokunuş ile gaz bağlantısını yaptı. Halbuki takmamasına aracın duruşu yakınlığı sorun ise geri geleyim dememe rağmen.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Opet Logo Opet 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılmıştır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

Opet Logo Opet 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler