27 Mart
#11771349

Bu Sana Yakışmadı Opet!

18 Mart tarihinde Sivas merkez Yerliyurt Opet istasyonundan aracıma yakıt aldım. Pompacı aracımın deposunun boğaz kapağının kapanmadığı için manuel olarak pompanın tetiğine basılı tutarak doldurması gerektiğini söyledi. Ben böyle bir sorunun olmadığını söyledim. Oda kapak boğazı açık kalıyor bozulmuş dedi. Bende yeni olmuştur.


Böyle bir sorunun yoktu dedim ve servise gittiğimde pompacılar zorlanınca bozuluyor cevabını aldım Opet müşteri hizmetlerine başvurdum bana bir hafta sonra döneceklerini söylediler fakat dönmediler. Ben tekrar arayınca da kamera kayıtlarına baktıklarını pompacınında benim daha önce bozuk diye beyan ettiğimi söyleyerek bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Murat Murat 833 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi19 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuz gün ve saat bilgisini iletmeniz durumunda tekrar aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

  • Murat28 Mart

    Cevap verilip verilmediği değil sorun. Sorun sizin umursamazlığınız. Bu arıza daha önceden olsa yaklaşık 20 gün önce Shell den alırken de olurdu. Ben aracımda böyle bir sorun olsa size neden pompacı bozdu diye şikayet edeyim. Zira olay anında pompaciyada sen yaptın demeden sanayii ye gittim ama pompacı hatası kaynaklı olduğunu öğrendim sorun değil ben aracımı yaptırırım. Demek ki tercihlerimizi gözden geçirme zamanı geldi. Lütfedip cevap yazdığınız için teşekkürler.

  • Opet Temsilcisi28 Mart

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak 27.03.2019 tarihinde tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

Ziyaretçi Yorumları