11 Aralık 2015

Opet Yakıt Posu Yerine Market Posu Kullandılar!

Opet Worldcard ile Opet'ten 4 sefer 80 TL alışverişe 50 TL yakıt puan hediye kampanyasına katıldım ve ilk yakıt alımımı 12/10/2015 tarihinde Dikmen/Erkayalar Opet'ten 80 TL olarak yaptım. Daha sonrasında kampanya süresi içerisinde yakıt alımları mı tamamladım ancak puan yatmadı. Banka müşteri hizmetleri ile konuşmam neticesinde görevlinin yakıt posu yerine market posu kullandığını tespit ettik. Sonuç olarak kazanmam gereken 50 TL yakıtı alamadım. Aynı şekilde 4x100 2 25 lira ekstre indirimi kampanyasına da katılım sağladım, muhtemelen oda aynı akıbete uğrayacak. Mağduriyetimi giderememenizi istiyorum.

Mutaf 206 Okunma

Cevaplar

  • Mutaf 16 Aralık 2015

    Teşekkurler ama onca yeri arayıp dünya kadar telefon parası verdikten ve karşımdakini inandıracağım diye laf döktükten sonra zaten haketmiş olduğum puanı almak tabi ki sıkıntı mı çözmedi. Petrolcülük temiz tuvalet yapma değil, yakıtı düzgün verebilmektir.

  • Opet Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili yönlendirmeler sağlanmış olup, en kısa sürede müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön