Opet Yakıt Posu Yerine Market Posu Kullandılar!

Mutaf K. |

Opet Worldcard ile Opet'ten 4 sefer 80 TL alışverişe 50 TL yakıt puan hediye kampanyasına katıldım ve ilk yakıt alımımı 12/10/2015 tarihinde Dikmen/Erkayalar Opet'ten 80 TL olarak yaptım. Daha sonrasında kampanya süresi içerisinde yakıt alımları mı tamamladım ancak puan yatmadı. Banka müşteri hizmetleri ile konuşmam neticesinde görevlinin yakıt posu yerine market posu kullandığını tespit ettik. Sonuç olarak kazanmam gereken 50 TL yakıtı alamadım. Aynı şekilde 4x100 2 25 lira ekstre indirimi kampanyasına da katılım sağladım, muhtemelen oda aynı akıbete uğrayacak. Mağduriyetimi giderememenizi istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-İndirim Ödeme İşlem Hatası/Geri Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutaf K.
  16 Aralık
  16:50

  Teşekkurler ama onca yeri arayıp dünya kadar telefon parası verdikten ve karşımdakini inandıracağım diye laf döktükten sonra zaten haketmiş olduğum puanı almak tabi ki sıkıntı mı çözmedi. Petrolcülük temiz tuvalet yapma değil, yakıtı düzgün verebilmektir.

 • 11 Aralık
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili yönlendirmeler sağlanmış olup, en kısa sürede müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacaksınız.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET