Opet Pompacı Müşteriye Bağırıyor!

Bahtiyar Ö. |

Bugün Bursa Yıldırım Ankara yolunda Opet Barla Petrol İstasyonundan yakıt alırken pompacı birinci kademede doldurmasını söylediğimde bana pompacı bağırmak suretiyle sert bir şekilde karşılık verdi. Kendisini uyardım da iyice!

Ben yıllardır Opet'ten alıyorum son 2 yılda 5000 tl'lik yakıt almışım, büyük şirket çalışanının gelen müşteriye bu şekilde hakaret vari pompacı çalıştırmasını kınıyorum! Daha sonra müdürü geldiğinde ben böyle birisini nasıl çalıştırdığını sordum da işten mi atacaktım diyor!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  11:20

  Sayin İlgili,

  Musterimiz ile gorusme saglanarak bilgilendirme yapilmistir.

  Saygilarimizla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • Bahtiyar Ö.
  01 Nisan
  20:46

  Alkışlıyorum Opet halkla ilişkilerini tarihe bakarsanız 02/05/2014 ve ben bunu 01/04/2015 tarihinde yazıyorum aradaki geçen zamanı sanırım anlamışınızdır ve hala arayacaklar biliyor musunuz birde cebime mesaj gönderiyorlar Opet kanpanyaları hakkında bundan sonra bana yakıtı bedava verseniz gelirmiyim be mafyaya adam yetiştiriyorsunuz diye düşünmeye başlamıştım o pompacıları görünce neyse çarşambayı bekliyorum belki ulaşırsınız ha yanlış yazmış olmayım çarşamba dediysem Çıkmaz ayın son çarşanmasını demiştim. :)

 • Bahtiyar Ö.
  09 Mayıs
  02:39

  böyle büyük bir uluslararası şirketin bunca süredir bana dönüş yapmamasından dolayı OPET i kınıyorum

 • 02 Mayıs
  10:27

  Sayin İlgili ,

  Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir


  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET