Opet Personeli İlgilenmiyor

Veysel T. |

Opet Kavacık istasyonundan yakıt almak üzere 19:40 civarında giriş yaptım. Maalesef ki istasyon görevlileri pek umursamadılar. Yetkiliye bildirmek üzere odasına gittiğimde koskoca istasyonda yaklaşık 15 dakika kalmama rağmen yetkili şahsın olmadığını öğrendim. Yani ne bir şikayet edeceğim yetkili ne de bir form vardı.

Pompacılardan biri yakıt dolum yerinin üzerindeki müşteri hizmetleri numarasını göstererek şikayetinizi buraya yapabilirsiniz dedi. Yardımcı mı oldu yoksa gerçekten çalışan da mı mutsuzdu o kadarını bilemeyeceğim. Tek bildiğim Opet artık benim için bitmiştir. Müşteri hizmetleriyle hemen irtibata geçip durumu paylaştım. Ancak bu şekilde bir muameleyi kimse hak etmiyor.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel T.
  04 Şubat
  10:56

  Değerlendirme sıfır bile değil aslında.Beni arayan müşteri temsilcisinden tutun da opet istasyonundaki görevlilere kadar zihniyet ve davranış tutumları insanı önemsiz,değersiz bir varlık olarak gördüklerini düşündürüyor.

 • Veysel T.
  31 Ocak
  13:27

  sikayetvar.com iyi ki varsın.Bizzat opet müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmiştim.Ancak bu sitede yayınlanınca beni aradılar.Ne yaptınız şikayetle ilgili diye sorduğumda "Gerekli eğitimler verilmiştir." deniyor. Bu kadar basit geliyor kendilerine ve Kavacık Opet istasyonuna herhangi bir yaptırımda bulunmuyorlar. Anlayışınız çok manidar ...

 • 31 Ocak
  13:23

  Sayin İlgili ,

  Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir


  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET