29 Ocak 2016

Opet Online Şikayet Kısmı Çalışmıyor ve Kaybedilen Yakıt Puanlar!

"Müşteri Hizmetleri Başvuru Oluştur" şikayet başvurusu çalışmıyor. Şu şekilde bir uyarı alıyorum.
Lütfen aşağıdaki maddeleri gözden geçirin;
- Bilet oluşturulamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Asıl şikayetimle ilgili olarak; 2 defa müşteri hizmetlerini aradım, telefonda durumu anlatım kendileri bir şikayet başvurusu açtılar ancak 29.01.2016 cas-3611820-j4y7f5 hala incelemede bekliyor.

Dün akşam yakıt puanlarımı harcamak istedim istasyon görevlisi önce denedi sonra sistemde hata var dedi. Üstüne Opet kartımı bloke edip bir de yakıt ücretinin tamamını kredi kartından çektiler sonra baktık ki yakıt puanlarım o istasyonda harcanmış görünüyor.

Şükrü 204 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü'nün Teşekkür Mesajı03 Şubat 2016

    Kartımdaki bloke olayın ertesi günü kaldırılmış, harcanmış görülen yakıt puanlar dün kartıma aktarılmış olup gösterilen kurumsal ilgiye teşekkür ediyorum.

  • Opet Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz üzerine gerekli incelemeler yapılarak, puanınız kartınıza yüklenmiştir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

  • Opet Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kartınız kullanıma açılmış olup, puan kullanımı ile ilgili şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sonuçlandığında konu ile ilgili tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön