Opet Madeni Yağ Fiyatı Yüksekliği.

Selim S. |

Opet'e bağlı Antalya elmalı Köroğlu şubesinden Rom marka koç grubunun kendi ürettiği LPG'ye özel yarım litre yağ aldım. Fiyat olarak 80 TL ödedim kredi kartı ekstresinde mevcuttur. Afyon'da durpet şubesinde baktığımda aynı yağın 12 TL olduğunu gördüm. Opet müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu fiyatın normal olduğunu söylediler. Devasa fiyat farkı için herhangi bir açıklama yapmadılar. Opet adına göçerek sorgusuz sualsiz yaptığım bir alışverişte ve takibinde yaşadığım böyle bir sorun karşısında Opet'e olan güvenim sarsıldı. Fiyat farkı ile ilgili açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Yağ Değişimi / Su Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim S.
  21 Temmuz
  19:37

  Dediklerinize inanmamı bekliyorsanız yalan bir hikaye ile karşıma gelmeyin

 • Selim S.
  21 Temmuz
  19:25

  İkisi aynı ürün. Bana sunduğunuz baba petrol hikayesinin yalan olduğunu, durpet petrolde durduğumu ve orada gördüğümü söyledim. Siz ise bunun tersini iddia edebilecek bir şey söylemediniz. Konuyu kapatıyoruz dediniz.
  Hala sorum aynı aynı ürün bir mağazanızda 80 TL iken niye bir mağazanızda 12 TL ve ek olarak niye böyle bir olaya arka çıkıyorsunuz

 • 21 Temmuz
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmenize istinaden konu araştırılmış olup iki farklı istasyonda satılan, fiyatlarını iletmiş olduğunuz ürünlerin aynı ürünler olmadığı tespit edilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET