Opet Kullandırılmayan Yakıt Puan...

Şenol F. |

22.03.2016 saat 06:47:21 tarihinde Tunçer Petrol Soğanlık/Kartal / İstanbul'dan 100 TL'lik benzin aldım ve telefonuma gelen (Değerli müşterimiz, cep telefonunuza size özel 10 TL Yakıt Puan yüklenmiştir. 31 Mart 'a kadar puanınızı Opet istasyonlarında 100 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Harcamadan önce cep telefonu numaranızı market görevlisine söyleyiniz. 23.02.2016) mesajı market görevlisine gösterdim görevli böyle bir uygulama olmadığını böyle bir puanım olmadığını belirtti, bunu belirtirken de hakkım olmayan bir şey istiyormuşum gibi bir tavır takınarak bana bir nevi dilenci muamelesi yaptı. Bende bu durumu Opet'e bildireceğimi belirterek istasyondan ayrıldım. Durumu telefonla müşteri hizmetlerine ilettim anladım ki, müşteri hizmetleri de konudan bihaber zorla şikayet kaydı oluşturduk (şikayet No.. 3*********34) Sonucu merakla bekliyorum.

Etiketler :

Puan - Üye Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden ilgili personel tespit edilerek gerekli uyarılar yapılmıştır. Anlayışınızı rica eder, Opet' i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • Şenol F.
  22 Mart
  14:27

  Uzun zaman önce Opet firmasındaki kalite düşüşünü görüp yakıt almayı bırakmıştım. Telefonuma böyle bir mesaj gelince ve başlatılan reklam kampanyasını da görünce Opet yine eski günlerine mi döndü diyerek yakıt almaya gittim gördüm ki kalite düşmeye devam ediyor. O güzelim firma ne hale geldi Opet ten yakıt almak bir zevkti. Son olarak bu iş reklamla olmaz Opet kazandığı yere reklamla gelmemişti sadece kaliteyle gelmişti o kadar reklam yapacağınıza kaliteyi arttırın müşteri koşarak gelir akaryakıtta kalite herkesin beklediğidir ücret zaten aynı reklamla bir şey olmaz Sayın genel müdür kalite kalite kalite

 • 22 Mart
  14:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET