26 Mart 2013

Opet Kartım Blokelenmiş!

45*************93 numaralı Opet Worldcard kullanıcısıyım. İstasyonunda aynı gün bir saat içerisinde 3. kez kullanılması sonucu bloke olduğunu öğrendim. Kart içerisinde paropuan olmasına rağmen kullandırmıyorlar kartın açılması için müşteri hizmetleri ile görüştüm araç ruhsat fotokopisi, kimlik fotokopisi ve kredi kartı ön yüz fotokopisi istediler evraklarım ulaştı teyit ettim üzerinden 1 ay geçti her 10 günde bir Opeti arıyorum sonuç yok. Kart Opetten şüpheli kart diye yazı veriyor, dolayısıyla plaka bilgisini girip çekemiyor Opetteki görevli. Yakıt alımlarım aracım üzerinden görünmüyor. Opet world kartımı kapatacağım ve Yapı Kredi bankasına Opetten kaynaklandığını bildireceğim.

Bircan 276 Okunma

Cevaplar

  • Bircan10 Nisan 2013

    Bu şikayetimden 15 dakika sonra opet tarafından arandım ve 1 saat sonra kartımın blokesinin kaldırılığını söylediler. ama ben opet markasına özel puanlar kısmında hala puanımı göremiyorum. kartım blokeyken puan kazandığımı ama göremediğimi söylemişlerdi ama puan kazanmıyormuşum meğer. Tekrardan ektremin faksını çektim yakıt alımlarımdan neden puan kazanmadığım konusunda döneceklerdi. 20 gün oldu dönen yok. Bu ne kadar zor bir işmiş böyle puanlarımızı böyle söke sökemi alacağız?

  • Opet Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayin Bircan Kayretli, Talebiniz ile ilgili telefonda yapmis oldugumuz gorusmeye istinaden aciliyeti ilgili departmana iletilmistir. En kisa surede tarafiniza bilgi verilecektir. Saygilarimizla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön