07 Eylül 2013

Opet Kartım Blokelendi!

Yaklaşık bir ay önce Opet kartımı başka plakalarla kullandığım ileri sürülerek, kartım içindeki paro paralar dahil bloke edildi. Oysa kartımı benden başka kimse kullanmadı. Defalarca Opet kasiyerlerinin işlemi hızlı yapmak için hatalı çekim yaptığını söylememe rağmen kartım açılmadı. Bugün Opetten çözüm geldi. Kendi arabamla 10 kez yakıt alır ve ruhsat bilgilerimi yollarsam kartımın blokesi kaldırılacakmış. Ben zaten hep kendi arabamla yakıt alıyorum. Kesinlikle Opet'ten vazgeçmezdim ama hatayı üstlenmek yerine suçu bana atıp çözümü benden beklemeniz üzerine kartımı kırıp ben kapatıyorum.

Nuri 58 Okunma

Cevaplar

  • Nuri 10 Eylül 2013

    evet inceleme sonucu hata benimmiş gibi evrak yollamamı istediniz..ama hata benim olmadığı için evrak falan yollamıyacağım..hatanızı kabul edin düzelttin ondan sonra tabiki bir vatandaş olarak evraklarımızı yollarız..

  • Nuri 09 Eylül 2013

    1 aydır şikayetim incelenmiyor..çünkü siz kaynaklı bu hata düzeltilmiyor..suçlu benmişim gibi benden birşeyler yapmam bekleniyor..tarafıma yukarıda yazdığım gibi bilgi verildi..ben artık opeti bırakıyorum..

  • Opet Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili inceleme devam etmektedir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön