08 Nisan 2013

Opet Kartım Bloke Edildi!

Opet tek alışveriş yaptığımız yakıt istasyonudur.Eşimin adına kullanıyor olduğumuz Opet kartımızı sebepsiz bloke duruma almışlar ve içindeki puanları da kullanılamaz halde doğal olarak.Firma ile iletişime geçtik bizden araç ruhsatı,kimlik ve kart fotokopisi istediler.Eşim bu evrakları fakslayıp teyidini aldı,ancak tekrar yakıt almak için 10 gün sonra istasyona gittiğimde işlemin aynı şekilde kaldığını gördüm ve sinirlenip yakıt almaktan vazgeçtim. Firmayı tekrar aradım evrakların ulaştığını ancak işlemin yapılamadığını söylediler puanlarımı da kullanamayacağım belirtildi. Bundan dolayı şikayetçiyim çünkü firma ilgisiz tavırlar sergiliyor. Yakıt alımından kazandığım puanları istiyorum.

Davut 116 Okunma

Cevaplar

 • Davut26 Nisan 2013

  Sorun Çözülmedi,kartı kullanıma açtıklarını söyledikleri halde tekrar gittim yakıt almaya,geçersiz kart olduğundan yakıt almaktan da opetten de şikayetten de vazgeçtim.Hayatım boyunca olumsuz reklamlarını yapmaya devam edeceğim.Syg.

 • Opet Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

 • Davut09 Nisan 2013

  Bu kadar arsız bir kurum ve çalışan grubu olamaz,en küçük bir gelişme olmadığı gibi her görüşmede biraz daha küstah ve ilgisizler.Bu tarz yaklaşımla hareket eden bir kuruluşun ayakta durabilmesi hayret vericidir.Sorunumu çözemedikleri gibi kartımın başka araçlarda yakıt alımında kulanıldığı gibi bir suçlama ile de karşı karşıya kaldım bunun ispatlanmaması halinde manevi tazminat davası açacağımı belirttim ancak karşımdaki arkadaş aynı küstah tavırla devam etti.

 • Opet Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayin İlgili, Musterimiz ile gorusme saglanarak bilgilendirme yapilmistir. Saygilarimizla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön