18 Mart 2013

Opet Kartım Bloke Edildi!

Opet kartla kazanmış olduğum puanlarımı kullanmak isterken kasiyer personel hata yaparak puanları 2-3 denemede çekebildi. Daha sonra avantajlı olduğu için internetten kredi kartımla Opet kartıma puan yükledim.

Bir kaç gün önce yakıt aldım, puanla ödemek için kasaya gittiğimde Opet kartımın bloke olduğunu söylediler. Puanlara güvenerek yanıma başka birşey almamış olsam kasada kalacaktım. Çünkü kartımın bloke olduğunu bana kimse bildirmedi. Ayrıca kredi kartımla Opet karta para yüklerken kimse bu kartta blokaj var demedi. Ancak harcarken izin vermiyor. Son olarak Opet kendi hatası sonucu bloke ettiği kartı açmak için benden kartı alırken istemediği kadar çok (ehliyet, ruhsat) belge istiyor.

Mehmet 112 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 05 Nisan 2013

  OPET, O kadar uğraşıp istediğiniz evrakları göndererek opet kartımı kullanıma açtırdım. İlk iş olarak kart işlemleri menüsünden işlemlerime baktım. Siz kartımdan 16 farklı plaka için yakıt alım işlemi yapıldığını söylemiştiniz ancak kartı ilk aldığım günden itibaren toplam 10 kere yakıt alım işlemi yaptığımı görüyorum, yani söylediğiniz şey imkansız. Bunu bir hata olarak değerlendirmiyorum, zira sürecin başından beri tutumunuz bunun yalan ve iftira olduğunu apaçık anlatıyor bana. Bundan sonra ne yapacaksınız, daha önce sıkıştığınızda yaptığınız gibi bir iftira daha mı atacaksınız? Yoksa telefonda ve burada söylediğiniz yalanlardan dolayı özür mü dileyeceksiniz. Siz ne yaparsanız yapın, ben kartıma yüklemiş olduğum kredileri harcar harcamaz kartı iptal edeceğim ve OPET firmasıyla olan alışverişimi tamamen keseceğim. Kolay gelsin.

 • Mehmet 22 Mart 2013

  Sevgili Opet, Birincisi, firmanızla defaatle mu mecradan ve telefonla görüştük, böyle bir durumdan bahsetmediniz, blokaj nedeni olarak farklı sebepler söylediniz. İkincisi, buradan birşeyler yazmadan neden müşterinize bilgilendirme yapmıyorsunuz? Üçüncüsü madem kartla ilgili böyle riskli bir durum var ve bu durum blokajı gerektiriyor, neden kredi kartımla sizin sisteminiz üzerinden Opet karta para yüklememe izin veriyorsunuz?

 • Opet Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayin İlgili, Kartınızın alımları kontrol edildiğinde 16 adet faklı plakaya alım yapıldığından evraksız açılım sağlanamamaktadır. Saygilarimizla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

 • Mehmet 22 Mart 2013

  Telefonla yapılan bilgilendirme de problemimin 1 ya da 2 gün içinde çözülerek tarafıma SMS le bilgi verileceği söylenmişti. 4 gündür herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu durumda sizin yaptığınız problem çözmek mi oluyor yoksa gaz almak mı?

 • Opet Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayin İlgili, Musterimiz ile gorusme saglanarak bilgilendirme yapilmistir. Saygilarimizla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön