05 Nisan 2013

Opet Kart Bloke Edildiğinden Puan Harcayamıyorum!

78****93 nolu Opet kartım mağaza görevlisinin sistemdeki sorundan ötürü bir günde 3 defa deneme yapmasından ötürü kartım bloke edilmiş ve içindeki süreli puanlarımı blokeden ötürü harcayamıyorum. Bu sorunu çağrı merkezi ve mail aracılığıyla ilgili makamlara aktarmamla benden kimlik fotokopisi, araç ruhsat fotokopisi gibi bir sürü neye yarayacağına anlam veremediğim evrak kayıtları isteniyor. Ben bu kadar evrakı devlet kurumlarına gittiğimde toplayıp vermiyorum kaldı ki bu evrakların güvenliğini benim güvenliğim için istediklerini belirtiyorlar. Çok farklı bir uygulama olduğunu belirtmemin yanı sıra bence bloke kaldırma için farklı bir uygulama yöntemine geçilmesini tavsiye ediyorum.

Güven 1.405 Okunma

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayin İlgili, Mail ile bilgilendirme yapilmistir. Saygilarimizla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

  • Güven16 Nisan 2013

    Bütün belge ve bilgileri vermeme rağmen neden halen bloke kaldırılmamış değil anlam vermiş değilim, günde 4 defa müşteri hizmetlerinizi aramış olmamla birlikte çözüm adına bir arpa boy yol alınmış değil, mağduriyet giderilemedi, giderilemiyorda ne hikmetse. Müşteri destekte kalite bakımından sınıfta kalmaya aday ne yazık ki opet.

  • Opet Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayin Guven Basaran, Tarafimiza iletmis oldugunuz oneriniz ilgili departmana bildirilmistir. Kart acili ile ilgili sizlere iletilen evraklari gondermeniz durumunda tarafimizdan kart acilimlari yapilacaktir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön