03 Ekim 2015

Opet Kalitesiz Yakıt!

peton Onur Petrolden (Samsun), aracımın tamamen boş deposunu dolduracak kadar dizelyakıt aldım. Araç arıza yaptı. Fiat servisine çekildi. Araçtan yakıt numunesi alındı. Analiz raporuna göre yakıt kalitesiz.

E-posta ile ile başvurarak; yakıt aldığım istasyondan şikayetçi olduğumu, yakıta su vb. Bir şeyler karıştırdıklarının apaçık ortada olduğunu, bahse konu istasyona cezai işlem yapılmasını ve sonucun tarafıma bildirilmesini, aracın onarımı için yapılan masrafın ve kullanamadığım yakıtın bedelinin ödenmesini bildirdim,istedim. İki ay zaman geçti hiçbir sonuç alamadım.

Tacettin 469 Okunma

Cevaplar

  • Tacettin07 Ekim 2015

    Üzgün olduğunuzu nezaket icabı yazdığınızı siz de biliyorsunuz, ben de... Gerçekten üzgün olsaydınız, zararımı karşılayarak üzüntünüzü giderebilirdiniz. İstasyondan alınan numunenin temiz çıkması beni hiç ilgilendirmiyor. Onun temiz çıkması için her türlü tedbiri alabilirsiniz. Numuneyi alan da sizsiniz, istasyon da size ait... Araçtan alınan numunenin niçin kirli çıktığını nasıl açıklayabilirsiniz? Tamamen boş depoya yakıt alıyorum ve depoyu tamamen dolduruyorum. Arıza ortaya çıkıncaya kadar da depoya başka bir yerden yakıt alıp koymuyorum. Bu durumda, depodaki yakıtı ben mi kirlettim. Ben neden böyle bir şey yapayım ki. Manyak mıyım. Yoksa yalan söylediğimi mi iddia ediyorsunuz?

  • Opet Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.13.08.2015 tarihinde mail adresinize konu ile ilgili rapor gönderilmiştir. İstasyondan alınan motorin numunesi teknik yasal şartnameye uygundur. Tarafınızdan temin edilen yakıt numunesinin kirlilik ve su değerinin teknik yasal şartnameye aykırı olduğu tespit edilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön