Opet İstasyondaki Tedbirsizlik Hayatıma Mal Oluyordu!

Veli A. |

04.12.2015 günü akşam 6 sularında motosikletime Afyon Ballıpınar istasyonundan yakıt aldım,
istasyon çıkışında yıkama alanı yola yakın olduğu ve gideri düzgün olmadığı için akan suyun buz tutması nedeniyle istasyondan yola çıkarken motosikletim kaydı ve yan yatarak yola fırladım. O sırada araç geçmemesi ezilmemem için büyük şans olmuştu. Motosikletimde maddi hasar oluştu, benim ise ayağımın motosikletle asfalt arasında ezilmesi sonucu seyahat gerektiren bir işte çalıştığım halde 1 hafta araç kullanamadım. Opet'in daha yeni yapılmış bir istasyonunda böyle bir kaza yaşamak beni maddi ve manevi zarara uğratmıştır. 14.12.2015'te aracımla tekrar gittiğimde istaston da hiçbir önlem alınmamıştır.

Etiketler :

İstasyon Düzen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden istasyonumuza gerekli denetlemeler yapılmıştır. Yaşadığınız durumun tekrar etmemesi adına geçici önlem olarak, buz oluşumuna neden olabilecek hava koşullarında yıkama ünitelerinin kullanılmamasına karar verilmiştir. Alınabilecek diğer önlemler için değerlendirmeler yapılacaktır. Anlayışınızı rica eder, Opet' i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • Veli A.
  17 Aralık
  10:59

  Herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

 • 15 Aralık
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiş olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştıştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET