Opet Hediye Puan Kullanımı.

Sare D. |

16.07.2015 tarihinde Eskişehir Opet Karacan Petrol'den yaptığım akaryakıt alımının bir kısmını Opet kartımdaki puanlar ile ödedim. Fakat kalan büyük miktardaki kısım için puan kazanamadım, alışverişimden sonra kasa görevlisi alımda 1 puan bile kullanılmış olsa o alımdan hiç puan kazanılamayacağını belirtti. Öyleyse puan kazanmak için yüklü miktarlık alımları iki parçada yapıp bir parçasını karttaki puan bedeli kadarlık yaparak puanların tamamıyla, kalan parçayı da puan kullanmayarak mı yapmalıyız!

Etiketler :

Puan - Üye Kart Kampanya-İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Puan kullanarak yaptığınız alımlarda, söz konusu harcamanız için puan yüklenmemektedir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • Sare D.
  07 Ağustos
  15:55

  Opet'ten şikayetime istinaden çok kısa zamanda dönüş yapıldı, sonuç olarak sorunum yine çözülmedi ve çözülmeyecek fakat en azından birçok firmanın yaptığı gibi ilgisiz davranmamaları güzel.

 • 04 Ağustos
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup en kısa sürede Müşteri Hizmetlerimiz tarafından aranacaksınız. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET