Opet Gördüğüm En Kötü Şube!

Ahmet D. |

Öncelikle yıllardır müdavimi olduğum Opet'in ilk defa bu şekilde vurdumduymaz personeli temiz olmayan WC, tuvalet kağıdı bile olmayan lavobolarının var olduğu bir Opet gördüm ve burası Konya'ya gelirken Ilgın çıkışında Ercanlar Petrol kesinlikle denetlenmeli, market bölümündeki personele ya bak WC çok kötü peçete dahi yok tuvalet kağıdı yok biraz ilgilenmeniz gerekmez mi diyoruz adam bir sineğe bakar gibi bakıp cevap vermeye bile tenezzül etmeden başını başka yöne çeviriyor, işini sevmeyen insanları neden çalıştırırlar anlamıyorum önemli lütfen bu şekilde denetleme dışı bırakmayın buraları.

Etiketler :

Temizlik-Hijyen Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden ilgili istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılarak, istasyon tuvaletimiz Opet standartlarına uygun hale getirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • 23 Mayıs
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiş olup, istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET