Opet Geri Dönüş Olmadı!

Ceyhun K. |

2 hafta önce Opet e, 1 hafta önce de Koç grubu ana sayfadaki müşteri hizmetlerine yazdım. Konu sıfır km aracımın Opet ten aldığım para puanlarımı kullandırmıyorlar. Ayıp ya. Ara sizden yakıt garantisi devam etsin diye sizden, servis 32 bin km oldu her on binde size geldim. 3 kuruşluk para puan için. O Opet e suçu atar diğeri Fiat'a. Diğeri Koç sistemi uygulamalarına. O diğeri anlaşmalı ama yetkisiz Fiat (Enrikoalberti firmasına). Yeter ya . Yıldırma politikalarının sonuna kadar gideceğimi bilmeliler. 543 33***.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun K.
  17 Mayıs
  17:13

  Sayın ilgili,

  Verdiğiniz 119 parapuanlar opet'te geçmez ise arabayı aldığım gerde geçmez ise nerde geçiyor bu parapuanlar? ne işe yarar ?
  binlerce insan boşver diyebilir 10larca gereksiz işlem yaptırıp, kartı güncelletimeler, opette git müşteri ilişkileri ile görüş, yok Fiat servisi ile görüş, yok paro danışma hattını arattırmalar ... ben vaz geçmeyeceğimi bildirmek isterim. Ayıplı mala kadar aldığım sıfır kilometre aracı geri vermeye kadar gideceğimi bildirmek isterim.

  Konu ile ilgili açıklama yapılmasını rica ederim.
  Ceyhun

 • 14 Mayıs
  16:08

  Sayin Ceyhun Kizilcelik,

  Talep etmis oldugunuz konu ile ilgili olarak Online kart hareketleri bolumunden yaptiginiz akaryakit alisverislerinizin detayina ulasabilirsiniz. Guncel KM bilgisi gibi bir bilgi online islem merkezinde bulunmamaktadir. Kazandiginiz ve harcadiginiz puan bilgisine ulasabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET