20 Ekim 2015

Opet Çok Kötü Mazot Ultraforce!

Sıfır olarak aldığım 2010 model 1.3 dizel aracımda sürekli olarak Opet ultra force ürününüzü kullanıyorum. Genellikle Beylikdüzü istasyonunuzdan aldığım ürününüzden çok memnunum ancak 19.10.2015 tarihinde depomu doldurğum Fatih yalı mahallesi İstasyonunuzdan aldığım ultra force ürünü aracımda aşırı bir performans düşüşüne ve aracın ses yapmasına ve belkide aracımda başka problemlere sebep olacaktır. Adınızı ürününüzü, itibarınızı çok kötü etkileyen bu istasyon ürün ile ilgili gerekli tedbirleri, cezaları İşlemleri yapmanızı ve tarafıma 155 TL ödeyerek aldığım 41 litre ürünün kalitelisi ile değişimini istiyorum.

Serdar 743 Okunma

Cevaplar

 • Serdar06 Kasım 2015

  Yakıt yasal zeminde uygun olabilir, uygun olmayan bana normalde düşük fiyattan sattığınız yakıtın yüksek fiyattan satılan mazot yerine satılmış olması kesinlikle sizden yakıt alırken özellikle İstanbul enerji sanayi ve ticaret a. ş ' ye ait istasyonlardan yakıt almadan önce etraflıca düşüneceğim.

 • Opet Temsilcisi06 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetinize istinaden sizden yakıt numunesi talep edilmiş olup, temin edememeniz nedeniyle deponuzdaki yakıt analiz edilememiştir. Konuya hassasiyet ile yaklaşarak ilgili istasyonumuzdan yakıt örneği alınmış ve analize gönderilmiştir. İncelenen yakıtın teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

 • Serdar02 Kasım 2015

  Kalitesiz Mazot Aracımın performansının düşmesine ve dolayısı ile aynı performası alabilmek için Turbosunun zorlanmasına ve turbo borularının ve bağlantı kelepçelerinin zorlanmasına ve yağ kaçaklarına sebep olmuştur, Opet ' in yenikapı sahildeki istasyonunu ve bu istasyonun sahibi olan İstanbul enerji sanayi ve ticaret a. ş ' ye ait istasyonlardan yakıt alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 • Serdar30 Ekim 2015

  Hala Test Sonuçlarını bekliyorum, 1 hafta oldu bu kadar zormudur yakıt kontrolu? %100 eminim ki bana Ultraforce diye satılan ürün aslında EcoForce ürünüdür, depomdaki mazotu bitirmiyoruz herhalukarda olur da istasyonunuzu koruyup yanlış sonuç çıkartırsınız da kendim mazotu test'e gondermek zorunda kalırım diye... .

 • Opet Temsilcisi26 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Şirket prosedürlerimiz gereği, aracınızda yaşanan performans düşüklüğü ya da herhangi bir arızanın yakıt kaynaklı olup olmadığını tespit edebilmemiz için aracınızdan ve ilgili istasyondan alınan numuneler laboratuvar ortamında incelenmektedir. Yakıttan numune alımı servisiniz tarafından yapılabilir. Ayırdığınız numuneyi kalite kontrol ekibimiz, tarafınızdan temin edecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

 • Serdar21 Ekim 2015

  Aracımdan numene alıp incelenmesi gerektiğini belirttiniz ancak bu işlemi yapacak birim personeliniz olmadığını söylüyorsunuz, aracımdan numuneyi benim almam gerekiyormuş, bu işlemleri yaptırmak zaman ve ekstra para kaybı çok bariz ki bu yakıt ultraforce değil ucuz olarak sattığınız motorin bana pahalı fiyatından verilmiş, test etmek için 3 litre örnek istiyorsunuz vs vs. Bence işi yokuşa sürmekten başka bir şey değil bu arada depomu ağzına kadar doldurmuş olmam dan dolayı bu kirli ve kötü mazotunuzu kullanmak zorundayım, bence istasyonun lisansını iptal ettirseniz yeridir.

 • Opet Temsilcisi20 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili yönlendirmeler sağlanmış olup, en kısa sürede müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön