Opet Aygaz Paro Kart Uygulaması!

Tuncay B. |

4 aydır devamlı olarak Opet'ten benzin ve otogaz almaktayım. Opet paro kart kullanarak aldığım akaryakıtın %1'inin karta paro puan olarak yüklenmesi uygulamasından yararlanıyorum. Geçen ay bir alışveriş merkezinde Aygaz standında Opet akaryakıt istasyonlarından Opet Paro kart ile birlikte Aygaz Paro kartı beraber kullanabileceğim söylendi ve Aygaz Paro kart aldım.

Kocaeli'deki bir Opet istasyonunundan akaryakıt aldığımda kasadaki elemana iki kartı da verdim. Fakat kasa elemanı sadece birini kullanabileceğimi söyledi. Fakat Aygaz standındaki yetkili aynı anda ikisini de kullanabileceğimi söylemişti. Uygulama konusunda ya Opet bayileri bilgisiz yada Aygaz yetkilisi bana yanlış bilgi verdi.

Etiketler :

Puan - Üye Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay B.
  27 Aralık
  17:25

  Tekrar aradığınız için teşekkür ederim. Fakat uygulanan kampanya hakkında bana yanlış bilgi verildi sizin anlattığınıza göre bir anlaşmazlık var en kısa sürede çözmeniz lazım. Birşey vaat ediliyorsa o vaatler gerçekleştirilmelidir.

 • 25 Aralık
  17:48

  Sayin İlgili,

  Musterimiz ile gorusme saglanarak bilgilendirme yapilmistir.

  Saygilarimizla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET

 • Tuncay B.
  25 Aralık
  17:32

  Mesai saatlerinde iki defa aramışsınız ben çalışıyorum ve telefona bakamıyorum. Tarafımı 17.15 den sonra aramanız veya burdan cevaplamınız gerekir. Saygılarımla...

 • 25 Aralık
  15:16

  Sayin İlgili ,

  Sikayetiniz ile ilgili tarafınızı aradık ancak ulaşım sağlayamadık.


  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET