Opet Aldığım Yakıttan Sonra Aracımın Enjektörü Arızalandı...

Bilal K. |

Opet'in en kaliteli firma olduğunu düşünerek, sürekli olarak Opet'ten yakıt alan birisiyim. 2012 Model Renault Megane3 Sport Tourer aracımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve bu 3 sene boyunca hep dizel yakıtımı Çamlıca Bosna Bulvarında bulunan Opet'ten aldım. (Daima)
Bundan yaklaşık 4-5 ay önce 1 enjektör arıza verdi ve servis yakıt ile alakalı olduğunu söyledi. Neyse dedim uğraşmadım, yaklaşık 1000 TL gibi bir masraf çıktı bana ve enjektörü değiştirdim.

Geçtiğimiz hafta yine aynı hatayı verdiğinde şok oldum. Servise gittiğimde 2 enjektörde birden arıza olduğu söylendi ve kesinlikle yakıt kaynaklı dendi. Ben sürekli olarak yakıtını Opet'ten alan biri olarak (en kaliteli olduğunu düşünerek), ve 10 alımdan 9'unu Çamlıca Bosna bulvarındaki Opet'ten alan biri olarak, (Gerçi son arızadan önceki son alımı Pendik e-5 Opet'ten almıştım) Opet'e sesleniyorum, lütfen benim mağduriyetimi giderin!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme/Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:11

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiş olup, en kısa sürede istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET