02 Ekim 2014

Opet 33 Litrelik Lpg Tankına 32,330 Lt Gaz Bastılar!

29-9-2014 günü saat 17.09 da Bornova çıkışında bulunan Opet istasyonundan tam boşalan 33 litre kapasiteli lpg tankımın fullenmesi için istasyona girdim. Normalde bu tank maksimum 29.7 lt almıştır. Farklı zamanlarda aynı istasyondan aldığım miktarlar ve yine farklı markaların istasyonlarından aldığım miktarlar depo tam boşaldığında 27-ile 29.7 litre arasında değişmektedir. Ancak yukarıda belirttiğim tarihte depoya giren miktar tam 32.33 litre oldu. İtiraz ettim ancak istasyonlarının sürekli kontrol altında olduğunu deponun şamandırasının hatalı olabileceğini söylediler. Ben şamandıranın değil, hatanın pompada olduğunu düşünüyorum.

H 2.056 Okunma

Cevaplar

  • H'nin Teşekkür Mesajı22 Ekim 2014

    Şikayetimi ileten şikayetvar sitesine teşekkürü bir borç bilirim. Aygaz yetkilisi tarafından arandım. Gayet nazik bir şekilde şikayetim dinlenildi. Yine nazik bir şekilde 33 litrelik lpg tankına 33 litrenin üzerinde bir miktar lpg doldurulsaydı bunun bir anlamı olabileceğini ve değerlendireceklerini söyledi. Ancak 33 litreye yakın bir dolumun pratikte az da olsa imkan dahilinde olduğunu geçici bir süre için şamandra da bir takılmanın mümkün olabileceği tarafıma bildirildi. Ancak ben bu istasyonda bir takım fırıldakların döndüğünü başka kişilerden de işitmiş bulunmaktayım. Buradan alışveriş yapacakların uyanık olmalarını tavsiye ederim.

  • H09 Ekim 2014

    Ben OPET'i tanırım. Sizin adınıza satış yapılıyorsa siz de arkasında iseniz sorumlu sorumluluk sahibi olmalısınız. Benim aldığım gazdan şikayetim yok çok güzel performansı var. Ben Gaz basılan pompanın kalibre olup olmadığını, dolayısıyla doğru ölçüm yaptığından şüphe ediyorum. Son olarak depom tam olarak boşaldığında 07/10/2014 Bursa'dan bir istasyondan depoyu fulledim. verilen litre 29,4. Daha ne diyeyim. 32,4 Lt değil.

  • Opet Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayin İlgili , Sikayetiniz LPG kaynaklı olduğu için Aygaz müşteri hizmetlerine yonlendirme yapilmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön