Operatör Değiştirdim Avea Ek Fatura Çıkardı!

Yalçın K. |

26.10'da kesilen faturam 22.25 tl iken 26.11 tarihinde 69.40 tl borç çıkardılar. Üstelik ben kasım ayının ortasından beri de başka bir operatördeyim. Tarafıma detaylı ve kabul edilebilir bir dönüş yapılmasını bekliyorum. Çünkü Avea Müşteri Hizmetleri'ni yalnızca 20 dk bekleyebilirim. Bu çıkan haksız ek fatura için Avea İletişim Merkezi yetkililerinden açıklama bekliyorum. Aksi halde başta sosyal medyada, ardından da hukuki olarak hakkımı sonuna kadar savunacağımın bilinmesini isterim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Aralık
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş