Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Open English Her Gün Rahatsız Ediyorsunuz. Yasal İşlem Başlatacağım.

profile
05 Haziran
569

Aylardır sürekli olarak aranıyorum. Konuyla alakalı defalarca beni aramamanızı söyledim. Bu rahatsızlıktan dolayı gerekli yasal işlem süreçlerini takip etmek durumunda kalacağım. Her gün 2 farklı numaradan arama sağlayıp dalga geçer gibi aranmama talebinizi işleme alıyorum deyip ertesi gün devam ediyorsunuz. Bu durumda savcılık işlemlerinizi de aynı şekilde takip etmenizi her gün kontrol etmenizi rica ederim.

Open English Logo
06 Haziran 09:30

Benzer Şikayetler

Open English Tarafından Aranmak İstemiyorum. Ön Bilgi Formum Silinsin.

profile
1 ay önce
1.594

Open English hakkında bilgi almak için form doldurdum. Neredeyse her gün arıyorlar beni. Aşırı derecede Rahatsız olmaya başladım. Hatta engellememe rağmen ısrarla aramaya devam ediyorlar. Bir daha open english tarafından aranmak istemiyorum. Sistemde kayıtlı bilgilerimin silinmesini, gereğinin yapıl...

5
Çözüldü

Open English Online İngilizce Kursunda Dondurma Hakkı Olmaması

profile
27 Temmuz
451
"Open English'den şikayetim sonrasında Burak bey hemen aradı. Konuyla ilgili olan sorun çözümü için yaklaşımı gayet çözüm ve memnuniyet sağlamak niyetliydi. Dondurma işlemi için kayıp zaman tam olarak karşılanmadı fakat geçici olarak ortak bir çözüm sağlandı. Kendisine teşekkür ediyorum."
open-english-online-ingilizce-kursunda-dondurma-hakki-olmamasi-1.pdf
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Open English Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 22 sa 48 dk
Benzer Şikayet Yaz