27 Ekim 2016 #6787144

Opel Yedek Parçası Bulunmuyor!

10 Eylül 2016 tarihinde yapmış olduğum kazadan dolayı aracım Ordu ilindeki Opel Ateş yetkili servisine, kasko sigorta şirketi tarafından getirildi. Tarih 26 Ekim 2016 oldu 1 tavan saçı Türkiye'de bulunamadı. Binlerce üretilen aracın bir tavan saçı piyasa da yok. Ne zaman geleceğini ben bilmiyorum, onlarsa hiç bilmiyor.


Opel Türkiye desen ayrı bir muamma. Çözüm ve sonuç üretmek yerine müşteriyi oyalıyorlar. Yurt dışına da ayrıca şikayette bulundum. Ayrıca tüketici mahkemesinde de hakkımı arayacağım. Tüm basın mecrasında bunu paylaşacağım. Parçası bile zor bulunuyor. Şikayetçiyim.

Nurgül 3.752 Okunma

Cevaplar

  • Nurgül04 Kasım 2016

    Tarih 4 Kasım oldu. Tüketici kanununa göre belirtilen onarım ve tamir süresini çoktan geçti. 2 ay oldu hala bir parcayı temin edemediler. Opel Türkiye hala 1 tavan sacını getirtemedi. Kendi hatasından kaynaklı bu sorunu çözemediği gibi ikame araç sağlayamayacak kadar çaresiz bir firma. Mahkemelerde hakkımızı aramak moda oldu artık. Mahkemeye verip hakkımı sonuna kadar arayacağım. Opel beni bu duruma düşürdü siz düşmeyin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön