08 Kasım
#12925928

Opel Yedek Parça Sorunu

Insignia aracımın benzin yüksek basınç pompaTürkiye'de yokmuş, sipariş verildi 20 günü bulur gelmesi dediler. Aracı sat gerisi umurumda değil diyor resmen Opel Türkiye.
Resmen insanları mağdur ediyorlar, servislerde istediğin aksesuarı bulabiliyorsun ama hala sat derdindeler, ama aracı yürüten yedek parça yok. Resmen arabanı çek kenara 20 gün yatsın araçsız kal kimin umurumda.

Selami Selami 1.555 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selami1 g

    Söz konusu şikayetimle ilgili sadece tabiri caiz ise sadece laf edebiyatı yapıldı, somut hiçbir şey yapılmadı mağduriyet aynı, hızlı çözüm diye hiçbir şey üretilmedi, Opel aracında bir arıza varsa çek kenara 20 gün yurt dışından gelecek parçayı bekle, iyide Opel Türkiye ne diye güveneceğiz. Olmadı Opel Türkiye ben bunu bütün sosyal platformlara taşırım.

  • Selami08 Kasım

    Merhabalar. Mesele arıza yapan bir parçanın üstelikte bu parça aracın hareket etmesini saylayan bir parçanın Türkiye de bulunmaması. 20 gün araçsız kalmak resmen mağdur ediliyoruz.

  • Opel Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Selami A. ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları