Opel Servis Sıkıntısı!

Enes Enes3 hafta önce

2017 aralık sonu Opel ateş'ten sıfır Astra benzinli araç aldım. 2 yıl garantili aldığım aracıma opsiyonel olarak garanti uzatma yaptırdım. Ayrıca aracımda kesinlikle tüp yoktur. 15.000 km bakımını serviste yaptırdım. Fakat 30.000 bakımında il dışındaydım, sadece teyzeoğlu motorcu olduğundan yağ zamanı geçti diye sadece yağ değiştikendi sanayi dükkanına yaptırdım. 

Araca motul marka yağ koyulmuş şu an en iyi yağlardan biri. 33 bin km de getirdim bıraktım servise aracı araçta, ateşleme bobini arızası buji vs. Bende daha 33.000 km de bir aracın bu sorununun neden kaynaklandığını öğrenmek istediğimde kronik olduğunu benimle ilgisi olmadığını öğrendim. 

Garantiden yapılsın dediğimde 30.000 km bakımı gözükmediğini aracın garanti dışı kaldığını beyan ettiler. Ancak benim bu aracı yaptıracak durumum yok 2850 TL gibi bir miktarı karşılayamam. Benim sayemde 4 kişi sıfır astra j aldı. 

Lütfen yardımcı olun Opel büyük bir marka böyle ufak bir sorunu müşterisine yıkmamalı. Sorunun kronik olması benimle bir ilgisi olmamasına rağmen benim yaptıracak olmam Opel gibi bir markaya yakışmaz. Plakam:55 bd* **

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler