16 Ekim
#12790331

Opel Insignia Arızaları!

2015 model Opel Insignia aracım satın aldıktan kısa bir süre sonra tavanda iki noktada boya attı. Daha sonra tavan yağmur kanallarının boyası attı ve pas yapmaya başladı. Katlanır aynalardan biri aldığımdan beri bozuk, vites topuzunun plastik kısmı parçalandı, direksiyonda soyulma var, ön sağ far su alıyor, aracın bagaj kapağındaki krom kaplama kabardı, bagaj kapağı sürekli kendi kendine açılıyor, son olarak motor titremesi nedeniyle servise gittim ve aracın segman kırdığını söylediler tamir bedelinin 16500 lira olduğunu söylediler. Tabi servise göre bütün kusur sürücüde araçta hata olamaz. Hiçbir şekilde aracın arkasında durulmuyor. Artık araca binemem, yeni bir arıza muhtemel. Resmen araç için çalışıyoruz. Bu kadar kısa sürede bunca arıza korku verici.

Ziya Ziya 4.102 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziya16 Ekim

    Opel kadar arıza veren başka bir araç var mı acaba? En basit parçalar bile dünyanın parası. Insignia aracım segman kırdı ve Opel hiçbir şekilde malının arkasında durmuyor. Uzman kişilerden aldığım bilgiye göre yaptırsam bile yine kırılma ihtimali varmış. Opelde kronik bir durummuş. Aracın tamirde yattığı dönemlerde kiralamış olduğum araçlara verdiğim parayla yeni bir araç alırdım. Benim için bu marka bitmiştir. Sayenizde yaşamadığım sıkıntı kalmadı. Bu mala para verdik, hediyeniz değil.

  • Ziya16 Ekim

    Gerçek yüzünüzü göstermiş olduğunuz için ben teşekkür ederim. Fena canımı yaktınız. Kime ne kötülük ettiysem Allah 'in beni cezalandırdığını düşünüyorum artık Opel aldığım için. Bu araçtan bedelsiz kurtulmam bile bana kar sağlayacaktır.

  • Opel Temsilcisi16 Ekim

    Sayın Ziya K. ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları