21 Aralık 2018
#11331952

Opel 'den Aldığım Aracın Kronik Sorunları!

2017 model Astra j araçlarda oluşan kronik hatalar; ön kaputun uç kısmında boya dalgalanması mevcut. Sorulduğunda biri oturmuş, kaput kapağı çok yukarıdan bırakılmış, elinle bastırılmış, say say say. Hep tüketicinin elinde bozuluyor, şu an gitsen sıfır showroomda bulunan araca gidin bakın halen dalgalanma mevcut araçları var. Açıklaması da basit "tır" dan indirilmesi esnasında oldu etti falan. Kul yapısı.


Sıfır aracın direksiyon simitlerinde soyulmalar mevcut, üç beş ay geçti, direksiyonun derisinde kopmalar başladı. Bu da tüketici hatası. (sen yaparken kötü malzeme kullan et sorun yok) aracın ön iki camını kontrol edin aynı anda düğmeye basıldığında birbirinden geç kapanır açılır durumda. Cevap olarak; akünün direksiyon tarafından bulunması o tarafa hızlı elektriğin gitmesinden dolayı imiş.


Ustanın yanında arka kapının camları da denendi. Hiçbir sorun yok, usta diyecek bir cevap yok. Orada da aküyü ortaya koymuşlardır. Aracı satarken ağızlarından bal damlar. Fatura kesildiğinde herkes primine bakar. Servis birimindeki kalifiyeli ustaları da anlatmakla bitmez. Devamı gelecek. İyi olarak yapılacak reklamınız yok.

Ümit Ümit 25.365 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları