Opel Corsa Code 84 Arızası!

Siyah Siyah3 hafta önce

2015 model Opel Corsa aracımda motor arıza ışığı yanıyor daha sonrasında code 84 arızaya geçiyor yani gaz pedalı arızası veriyor araç 50.000 de sıfır ayarında kullanılmış böyle bir arıza ile karşılaşmak ilginç ve internet sitelerinde forumlarda araştırınca bu problemi yaşayan bir çok insanla karşılaşıyorsunuz bir de internet üzerinden yorum yapmayanları düşünün!  

her neyse oto sanayiye götürdüm aracımı temizlik yaptıklarını ancak bu araçlarda bunun kronik olduğunu söylediler tekrarlar ise pedalın değişmesi gerektiğini ilettiler bununda maliyetli olacağını söylediler. 

 bir gün geçmeden sabah e giderken hata tekrarladı. Bunun için Opel kullanıcılarına çözüm öneriyor mu? Zannetmiyorum. Problemim çözüldüğünde buradan tekrar yazacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Siyah 3 hafta önce

Bugün opel tarafından arandım. Opel Corsa nın yetkili servisine götürülmesini ve onlar tarafından arızanın üretim hatasımı opel servisi tarafından kontrol edilmesi gerektiğini iletti. Ben şimdi opel servisine götürsem kontrol parası isteyecekler ve bu miktar çok fazla olacak sonrasında ne mi olacak diğer şikayetlerde okuduğum gibi servis bana kullanıcı hatası diyecek ve servise soktuğum için hiçbir şey yapmadan dünyanın parasını bayılıcam. Opel son olarak araç şasi numarasını istedi kontrol edilecekmiş geri çağırılan araçlar içerisinde var mı diye, hiç zannetmiyorum. Son olarak biraz böyle kullanmaya devam edeceğim sonrasında bir opelcide pedalı değiştireceğim ama bundan sonraki tercihim kesinlikle opel olmayacak.

Opel Logo Opel 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz  ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler