03 Eylül
#12541262

Opel Corsa 2011 Model Araçta Boya Deformasyonu Var!

2011 model Opel Corsa Essentia marka model araç aldım Diyarbakır Opel ana bayisinden. Aracımın üst tavanında üretimden kaynaklı ciddi boya soluması ve deforme mevcut. Müşteri hizmetleri aracılığı ile Diyarbakır Odabaşı Opel Bayisi ile irtibatım sağlanacaktı lakin dönüş yapılmadı. Aracın ilk sahibi olmam hasabiyle tarafıma satılan ayıp ve tavan boyası solan malın 10 yıllık boya garantisi koşullarını şirketinizin aksi karar vermesi durumunda hukuksal kanallarından mağduriyetimin sağlanmasını talepte bulunacağımı hatırlatmak isterim.

Muzaffer Muzaffer 7.137 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muzaffer08 Eylül

    Maalesef üzülerek söylemeliyim ki araba firmalarının ve bayiliklerin birçoğu vatandaşın mağduriyetini gidermeye yönelik hiçbir olumlu adım atmadıklarını ve kendi arabalarından kaynaklı teknik ayıbın üstünü örtmek için her türlü alicengiz oyununa başvurduklarını görüyoruz. Arabalarını satarken müşteriye palyaço olanlar teknik bir kusur olduğunda kusurun olmadığına direnenenlerin birer zalime dönüştüğünü gördük. Zalimsizniz.

  • Opel Temsilcisi03 Eylül

    Sayın MUZAFFER P. ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları