31 Ekim
#12883178

Opel Astra K Kronik Hatalarından Sıkıldım!

2016 yılında Astra k dynamıc paket aracınızı aldım, 3 senedir yaşadığım sorunlar 3 defa debriyaj üst merkezi sorunu ve her seferinde servis gerekli müdahale edemedi geri gönderdi, debriyaj ayarı bozuk dendi geri gönderildim, sıfır araçtan debriyaj pedalı sökülüp gözümün önünde takıldı yine devam etti.
2. Yılın sonunda Almanya'dan komple parça gelerek sorunu çözebildiler, bende kızgınlığımdan ve sorunu çözme odaklı değil de geçiştirme odaklığı olduğunu gördüm ve 45 bin bakımını dışarıda yaptırdım ama daha sonra 55 bin bakımını tekrar servise dönerek yaptırdım. Gelelim şimdiki sorunuma 25.10.2019 tarihinde Uşak Arden servisine aracımı zincirlerde ses var diye gittim daha önce de bu sorundan dolayı gittiğimde bana kronik sorun olduğunu yağ seviyesini çekemediği için geçiştirildim ve geri gönderildim. Şimdi ise sesin çoğalmasından dolayı tekrar gittiğimde motorun sökülüp kapak açılacağını ve 15 bin TL masrafının olacağı bildirildi.Firmanın belli bir bölümünü karşılayabileceğini söylenmişti, ama bütün masrafın tarafıma kaldığını belirttiler. İnternette bu kronik sorunu binlerce kişinin yaşadığını okudum.Siz Opel servisi olarak müşterilerinize bu kadar mı değer veriyorsunuz?
3 senedir mağdur edilmekten başka bir şey yapılmıyor ki daha öncesinde de Opel aracım vardı. Şu an aracım Uşak Arden servisinde ve plakam 64 ****7 sorgulayabilirsiniz yapılan işlemlerin kayıtlarda olduğunu göreceksiniz ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.
Gereğinin yapılmasını rica ederim. A****Y******* Tel:0534-2*****-86

Akif Akif 6.294 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opel Temsilcisi01 Kasım

    Sayın Akif Y. ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler