31 Temmuz
#12358139

Opel Aracımın Yıkamada Boyası Kalktı

29.07.2019 tarihinde Opel Corsa aracımı yıkarken boyasının çıktığını fark ettim ve 30.07.2019 tarihinde Opel Gerçek Oto Servisine aracımı götürdüm. Aracım 3 yaşında olup 25.000 km'dedir ve Garantisi vardır. Fakat ne hikmetse hiçbir işlem 3 senedir garantiye girmemektedir. Garanti uzatmak için o kadar para alıyorlar ama hiçbir parçagaranti kapsamına sokmuyorlar. Bu işlem için de kullanıcı hatası olduğunu iddia ettiler ve garantiye sokmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Aracımda boya hatası vardır ve Opel bunu kabul etmemektedir. Aracımın boya hatasını giderilmesini talep ediyorum.

Şeyda Şeyda 5.921 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şeyda02 Ağustos

    02.08.2019 tarihinde Opel Türkiye'den gelen dönüş Satmış oldukları flexcare Garanti paketinin bu durumu kapsamaması ve yaşadığım sorunun Garanti Kapsamına alınmaması yönündedir. Garanti uzatım işlemi tamamen yalandır. Arabamda boya hatası vardır ve Opel beni mağdur etmektedir. Yasal işlemler tarafımdan başlatılacaktır. Flexcare Garanti paketinin kendi sitesinde açıklaması ; "Standart 2 yıl üretici garantisini 3 yıla kadar uzatan ve aynı koşullar altında gelecekteki maliyetleri karşılayan Opel Uzatılmış Garanti."

  • Opel Temsilcisi31 Temmuz

    Sayın Şeyda Ö. ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları