01 Kasım
#12889002

Opel Araç Teslimatında Gecikme!

Bursa yaşamaktayım ve Bursa Opel Bayisinde bulamadığımız bir aracı Bursa'ya yakın bir şehirde bulduk ve bu bayi tarafından gönderilen teklif doğrultusunda aynı gün içerisinde (30 Ekim 2019) ödememizi yaptık.


Teslimat tarihi 02.11.2019 olarak verildi ancak bugün teslimatla ilgili olarak bayiyi aradığımızda, aracın Opel Türkiye tarafından devlete beyan edilmediği ve bu yüzden aracımızın teslimatı ile ilgili gecikme olacağı ve bu probleminde 04.11.2019 tarihinde Opel Bölge Satış Md. Tarafından çözüme kavuşturulacağı bilgisini aldık.
Şu anda bu bayinin ismini vermek istemiyorum ancak Opel yetkilileri bizimle temasa geçerlerse her türlü detayı kendilerine aktaracağız.


Ancak asıl mesele, yukarıdaki açıklamanın doğru olup olmadığıdır.
Opel tarafından durumun izahatını rica etmekteyiz.

Gökhan Gökhan 1.993 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opel Temsilcisi04 Kasım

    Sayın Gökhan Ö.  ;  Öncelikle Opel araçlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz talep tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere 0850 399 6735 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Opel Türkiye Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler