18 Nisan 2015

Opel Soyulan Kapı Kolları!

2013 astra j Kasa aracımızın kapı kolları soyulmuştur, Denizli de yetkili servis garanti kapsamındaki aracım için fotoğraf alıp Opel'e gönderdiler, araçta ''iyileştirme'' yapılacakmış yani boyayacaklar mış, Opel yetkilileri bayinin göndermiş olduğu fotoğraflardan kimyasal aşınma olduğu tespitinde bulunmuşlar, nasıl bir göz ve inceleme şekli varsa artık fotodan analiz yapıp kimyasal aşınma olduğuna karar vermişler, aynı malzeme ile orta konsolda bulunan radi klima konsolunun etrafı da kaplı olduğu halde sadece kapı kollarında kimyasal aşınma kanaatine varan Opel Türkiye' den şikayetçiyim, bir daha ki aracım Opel olmayacak sanırım.

Mehmet 3.961 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı09 Temmuz 2015

    Denizli Opel yetkili servis ve bayii Otomat'a konuyla ilgili hassasiyetlerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • Mehmet 04 Mayıs 2015

    Teşekkür etmek istiyorum. Bizi dikkate alıp cevap vermeye bile tenezzül etmeyen Opel Türkiye yetkililerini canı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

  • Mehmet 20 Nisan 2015

    Opel Türkiye konu ile ilgili yaptığı açıklamanın fazlasını yapmayacak biliyorum burada da yuvarlak cevaplar verilecek ''konu ile ilgileniyoruz '' falan filan diyecekler en azından! Ama bir şey değişmeyecek bizim için. Mağduriyetimiz devam edecek ama birileri burada yazılanları okuyup tercihlerini yaparken dikkate alır faydalı olur maksadıyla yazıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön