Mehmet Ç. Teşekkür Mesajı

Denizli Opel yetkili servis ve bayii Otomat'a konuyla ilgili hassasiyetlerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Opel Soyulan Kapı Kolları!

Mehmet Ç. |

2013 astra j Kasa aracımızın kapı kolları soyulmuştur, Denizli de yetkili servis garanti kapsamındaki aracım için fotoğraf alıp Opel'e gönderdiler, araçta ''iyileştirme'' yapılacakmış yani boyayacaklar mış, Opel yetkilileri bayinin göndermiş olduğu fotoğraflardan kimyasal aşınma olduğu tespitinde bulunmuşlar, nasıl bir göz ve inceleme şekli varsa artık fotodan analiz yapıp kimyasal aşınma olduğuna karar vermişler, aynı malzeme ile orta konsolda bulunan radi klima konsolunun etrafı da kaplı olduğu halde sadece kapı kollarında kimyasal aşınma kanaatine varan Opel Türkiye' den şikayetçiyim, bir daha ki aracım Opel olmayacak sanırım.

Etiketler :

Boya Kapı/Cam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  09 Temmuz
  17:21

  Denizli Opel yetkili servis ve bayii Otomat'a konuyla ilgili hassasiyetlerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Mehmet Ç.
  04 Mayıs
  16:46

  Teşekkür etmek istiyorum.
  Bizi dikkate alıp cevap vermeye bile tenezzül etmeyen Opel Türkiye yetkililerini canı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

 • Mehmet Ç.
  20 Nisan
  10:05

  Opel Türkiye konu ile ilgili yaptığı açıklamanın fazlasını yapmayacak biliyorum burada da yuvarlak cevaplar verilecek \'\'konu ile ilgileniyoruz \'\' falan filan diyecekler en azından! Ama bir şey değişmeyecek bizim için. Mağduriyetimiz devam edecek ama birileri burada yazılanları okuyup tercihlerini yaparken dikkate alır faydalı olur maksadıyla yazıyorum.