26 Eylül 2013

Opel Sorunumu Gidermedi!

Bursa Neskar'dan Haziranda 0 km Opel Corsa aldım. Tavanda üstten bakınca koyu şeritler olduğunu farkettim. Durumu şubeye bildirdim. Şubenin incelemesinde fabrika hatası olduğu teyit edildi. İzmir'den teknik sorumlu beyefendinin görmesi gerek dendi. 1 ay sonra beyefendi geldi hatayı kendisi de teyit etti. Aracı değiştirmelerini talep ettim. İndirim uygulayalım size dedi 15 dakika telefon görüşmesi yaptıktan sonra yanıma gelip 1.200 TL indirim yapalım dedi.

Ben sıfır KM'de boyaya zarar gelmesin diye 1.000 TL verip boya koruma yaptırdım. Bana çok komik bir rakam teklif edildi. Ben bu indirimi kabul etmedim hukuki yollardan hakkımı arayacağım. Yarın avukatım ihtar çekecek şubeye haftaya da dava açacağım.

Ufuk 643 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 28 Aralık 2014

    Hem aracı aldığım Bursa şubesini hem g. m. i mahkemeye verdim. Mahkeme süreci devam ediyor. Bilirkişi bizi haklı bularak aracımın sıfırıyla değişimi, paramın iadesi veya bana 5800 TL Nakit para ödenmesi seçeneklerini mahkemeye sundu. Hakim bilirkişi raporunda kimya mühendisi imzası olmadığı için erteledi. Yani sadece 1 imza aldığımızda mahkemeyi kazanacağız inşallah. Opel benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Hakkımı asla helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön