21 Ekim 2013

Opel Servis Haksız Ücret Talep Ediyor!

Opel 35 *** ** plakalı aracımı ( Motor sıcakken çalışmaması nedeniyle) Opel’in opis İskitler/ Ankara’daki plazasına 09.10.2013 bakıma götürdüm. Aracımın ilk çalışmasında herhangi bir sorun olmadığını, sadece motor sıcakken çalışmadığını anlattım. Şarj dinamosu (alternatör demek istiyorlar) ile akünün yaklaşık 1000 TL karşılığında değişmesi gerektiğini söylediler.

Alternatör ve akünün herhangi bir sorunu olmadığı için kabul etmedim. Araç arızası ile ilgili herhangi bir tespit yapamadıkları halde benden 100 TL ücret aldılar. Bu konu ile ilgili Opel yetkililerinden yardım istedim. Ayrıca çözüm bulamadıkları halde benden alınan 100 TL'yi de geri istediğimi bildirdim. Şimdi Opel yetkililerinden haber beklemekteyim.

Osman 446 Okunma

Cevaplar

  • Osman 25 Ekim 2013

    OPİS iskitler yetkilileri tarafından gönderilen e-mailde aracımda böyle bir arıza olmadığı yönünde. Bunun için başka bir bakım istasyonuna da götürüremiyorum. OPEL yetkililerinden ilgi bekliyorum.

  • Osman 25 Ekim 2013

    OPEL ARACIMI İSTEYEREK ALDIM. OPEL ARAÇLARDA BİR SORUN YOK. KULLANDIĞIM SÜREDE MEMNUNUM.ANCAK SERVİSLERİ YETERSİZ.ARIZA TESPİT EDEMİYORLAR,AMA ÜCRETİNİ ALIYORLAR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön