Opel Servis Aracımın Sorununu Gidermiyor!

Caner K. |

2012 model olan Astra H essentia comfort aracımın ön torpido sol hava kanal çıkışları soyulmaya başladı ve bende Opis servisine gittim. Servis yetkilileri fotoğraf çekip gerekli bilgilerin tarafıma iletileceğini ilettiler ve belli bir zaman sonra servisten gelen telefon resmen bir trajedi ve açıklama şöyle; kalorifer çıkış kanallarınızdaki soyulmalar sizden kaynaklanıyor yani müşteri hatası denildi.

Ben artık durmadan servise gidip ters ve olumsuz sonuçlar almaktan bıktım. Sonuç olarak Avrupa kaliteli bir araç deniliyor ve kalite konusunda bence hem servis hemde Opel kendi kendilerine sınıfta kalmış durumdalar. Havalandırma kanallarının soyulması için bir müşteri ne yapmış olabilir acaba.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner K.
  06 Şubat
  13:33

  neyse ki opel
  i sattım ve bir daha opel almayacağım gerisi sıkıntısı devam edenlerin başına

 • Caner K.
  21 Haziran
  14:58

  2012 yılında opel astra h aldım ve ilk olarak aldığım yerden ankaraya gelirken yaptığım 300 km yolda aracın lastiklerin kaynaklı olarak direksiyonda aşırı titreme vardı. Bende en yakın olan opis ankara servisine gittim benden lastiklere rot balans için 45 tl ücret istendi ve lastiklerde hata olmadığı söylendi, sanki gözle bakmayla anlaşılıyormuş gibi bir durum yaratma havasına girdiler. Bende ufak bir tartışmanın ardından dışarda özel bir yerde lastikleri kontrol ettirdim ve ön lastikler ile arka lastikleri yer değiştirdiler böylece direksiyon titremesi geçti ama opel bu araçlarda can taşındığını unutuyor diye düşünüyorum......