11 Kasım 2014

Opel Servis Aracımdan Gelen Ses Sorununu Gideremedi.

2013 Haziran'da almış olduğum Opel Corsa arabamda üç ay önce şırıltı sesi geliyordu Kayseri İnciroğlu Opel yetkili servise götürdüm ve orada su pompasını değiştirdiler aynı gün aracımı aldım ve Antalya'ya giderken aynı sesi zaman zaman yapmaya başladı ve orada yetkili servise gittim işinin uzun olduğunu söylediler bende yaptırmadan çıktım.

İzin dönüşü tekrar Kayseri'ye servise gittim ses olmadığını söylediler ve bir sonra kadar tekrar aynı şikayetten gittim krank keçesinin değişmesi gerektiğini söylediler. Beni sonra çağırıp aynı gün iki kere krank keçesi değiştirdiler sonra teste çıkıp gelince su pompasını tekrar değiştirdiler aracımı aldım bir hafta sonra aynı sesi yapıyor.

Erdinc 5.648 Okunma

Cevaplar

  • Erdinc 15 Kasım 2014

    Aracamı tekrardan yetkili servise götürdüm yeni parça numaralı krank keçesi takıcaz dediler taktılar dewam ediyordu ve bir gün sonra kulbürtör kapağını değiştirdiler ve şuan tekrar devam ediyor servis müdütü ve kayseri opel genel müdürü de sese şait oldu ve birol dağhan beye mesaj attılar teknik masa ne dediyse uyguladılar ve ses giderilemedi. Ben opel yetkilelirene ulsşamayırom niçin hala aracım değişöiyor aynı arızan altı kez farklı parça değişti yasal okan hskkım çoktan çiğnendi bile ana muaattap kimseyi bulamıyorum. Sattıkları aracın arkasında dursunlar artık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön