Opel Periyodik Olarak Aynı Sorun Çıkıyor.

Mertel M. |

2012 model Opel Astra 1,3 CDTI (cosmo) aracım 15 bin bakımına götürdüğümde eşanjörün patladığı ve garantiden değişeceği söylendi ve parçayı değiştirdiler. Aracım 30 bin bakımı geldiği zaman aynı parçanın tekrar patladığını fakat garanti bittiği için bana 3 bin TL civarında bir rakam söylediler.

Garantiden yaptıklarında sadece arızalanan parçayı değiştiren Opel benden para alacağı için bu sefer parçayla birlikte borularında değişmesi gerektiğini fiyatın bu yüzden bu kadar yüksek olduğunu söylediler. Ben sadece parçayı değiştirin dediğimde olumsuz cevap alınca, dışarıda orjinal parçayı alıp taktırdım. Aracım şu anda 45 bin km'de ve bilin bakalım ne oldu. Eşanjör tekrar patladı. Opel'in cevabını merak ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mertel M.
  21 Temmuz
  09:57

  Opel firmasıyla bu saatten sonra işim olmaz.

 • Mertel M.
  15 Temmuz
  16:25

  Bugün itibariyle opel müşteri ilişkilerinden aradılar , ismi tuğba olan bayan 30bin km de sorununuzu dışarıda çözdüyseniz şimdide çözebilirsiniz demek ki opelden bir beklentiniz var gibi imalı laflar etmiştir.60bin TL para verip birde opelden ne beklentim olucak , sadece aracın onarılmasını talep ettim. Araca garanti kapsamında işlem yapamayacaklarını belirtmişlerdir.