10 Ekim 2014

Opel Fahiş Ücret!

6 Ağustos da motor ikaz lambasının yanması şikayeti ile aracımı Opel yetkili servisine bıraktım.20
gün sonunda sebebi bulamadılar ama garanti kapsamında sorunumun çözüleceği ifade edildi.1-2 gün sonra pistonlardan birinin eğildiğini,garantinin ödemeyeceğini ancak kaskonun bunu ödeyeceğini söylediler.Ben de kasko öderse yapmalarını,yoksa kesinlikle yapmamalarını ve yüksek bir meblağı ödeyemeyeceğimi ifade ettim.Şu anda 55. gün ve 10.300 TL(yaklaşık 4000 euro) yi getirirsem aracı alabileceğimi, kaskonun red ettiğini söylediler.
55 günlük mağduriyet,10300 TL gibi astronomik fiyat,garantinin ödememesi ve aracı alamamam gibi nedenlerden dolayı servis tarafından çok mağdur edildim.

Serkan 3.542 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 13 Ekim 2014

    Herşeyden önce şikayetimizi dikkate aldığınız ve yayınladığınız için teşekkür ederim.İnsanların mağduriyeti ve çözümsüz kaldığı durumlarda çok önemli bir fonksiyonu yerine getiriyorsunuz. Ama gerek yetkili servis gerekse Opel Türkiyeden geri dönüş alamadım. Opelin müşteri hizmetlerive servis konusunda ,gerek çevreden duyduğum gerekse kendi başımdan geçenler çok kötü durumda olduğunu gösteriyor.Yetkili servis müşteriyi yolunacak kaz gibi görüyor.

  • Serkan 13 Ekim 2014

    İnşallah sorun çok uzamadan(68 gündür arabamı alamama ve ilgisiz tavra rağmen) çözülür.Bir sonuca ulaşır. Gerek Opel Türkiye gerekse sigorta şirketiyle görüşmeme rağmen hiç sonuç alamadım.Bu sürecin devamında tahkim ve mahkeme dışında bir çarem varmı bilmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön