Opel Bayiden Aldığım Araç Boyalı Çıktı!

Yusuf Aytekin K. |

24 Eylül 2013'de Opel Gedizler'den 2013 Opel Corsa aldım. 03.10.2013 tarihinde sol tarafının boyalı olduğunu öğrendim. Boya korumaya götürdüğüm firma tarafından söylendi ve yazılı rapor verildi. Bu durumda boya koruma yaptırmadım.

Opel Gedizler boya tozu dedi ve yazı verdi. Opel Almanya'dan tık yok, dava açtım. Aracı 03 ekim tarihinden beri kullanmıyorum, kapalı garajımda. Henüz 350 km'de ve bilirkişi incelemesine kadar da kullanmayacağım.

Etiketler :

Boya Bayi Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Aytekin K.
  03 Haziran
  17:38

  Evetttt bu gün bilirkişi raporu da geldi. Sonuç; Araç AYIPLI, şimdi birde utanmadan bu rapora da itiraz ederler...

 • Yusuf Aytekin K.
  27 Nisan
  20:07

  18.04.2014 tarihinde Yıldız Teknik' de Bilirkişi incelemesi yapıldı. Ben yanılmışım. Aracın sadece sol tarafı boyalı sanıyordum. Tamamı boyalı çıktı. Her bir tarafı farklı ve standartların çok dışında mikron kalınlıklarında manuel olarak boyanmış (robot tarafından değil) İlginç değil mi ? :-)

 • Yusuf Aytekin K.
  27 Kasım
  20:51

  Tarafımdan Opel Almanya'ya Almanca ve Opel Türkiye'ye de tabi- ki Türkçe (ama yine de anlaşılamamış olduğu görülüyor...) iadeli taahhütlü yazı gönderilmiştir. Yaklaşık 22 sayfa e- posta çıktısı mevcuttur. Bizzat Opel Türkiye genel müdürü Sayın Özcan KEKLİK Bey' e de mesaj gönderdim. Sanıyorum işleri çok yoğun. Olabilir...