03 Ağustos 2013

Opel Araçta Fabrika Hatası Var!

Opel aracın şanzıman beyni arızalandı. Benden kaynaklanmayan fabrika hatası olan arızayı bildirdim. Garanti dışı dediler. Bilgisiz ve beceriksiz yetkili servisinde 3 haftadır araba parça bekliyor. Almanya'yı aradım. Beni yine daha önce defalarca aradığım Türkiye temsilcisine yönlendirdi. Anlayacağınız, servisinden temsilcisine kadar görüşmediğim kimse kalmadı. Hiç kimse yardımcı olmuyor.

Murat 476 Okunma

Cevaplar

  • Murat 22 Ağustos 2013

    Aracım bir aydan fazladır hala serviste ve ne yazıkki hergün görüştüğümde; parça gelmedi, parça geldi ama uyum sağlamadı, bölge müdürlüğü bir işlem daha tavsiye etti onuda uygulamamız lazım v.b. gibi söylemlerle oyalıyor. son görüşmem yani bugün; gelen parçanın uyumlu olmadığı şanzımanın arızalı olabileceği söylendi. bu fabrika hatası olduğunu gösteriyor (imalat hatası). Merkezi ise yani opel merkezi General Motorun umurunda değil. sadece geçenlerde mesaj attı ve arızadan haberdar olduğunu söyledi. araba alınacağı zaman iyice araştırılması gerekiyor. Artık hayatımda opel yok.

  • Murat 12 Ağustos 2013

    geçen zaman içerisinde ne opel servisinden nede opel firmasndan memnun kaldım. beni uzun birsüredir mağdur etmektedirler ve bunu sonlandırmak için hiçbir çaba harcamıyorlar. zellikle firmanın kendisinin sorumluluğunda olan bu hatayı kullanıcı olarak benim üzerime yıktılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön