28 Ağustos 2013

Opel Aracımın İsofix Bağlantı Aparatı Eksik!

2010 aralık ayında 2011 model Opel Astra aldık. Arabayla ilgili ufak tefek sıkıntılar dışında bir sıkıntı yaşamamıştık. Son birkaç haftadır çocuk koltuğu almaya karar vermemizle beraber aracımızın bize verilen Eylül 2010 tarihli kataloğunda standart olduğu belirtilmiş olan isofix bağlantı aparatının eksik olduğunu fark ettik.

Katalogta isofix bağlantı aparatı ek üstten sabitleme özelliği ile birlikte demesine rağmen üstten sabitleme aparatı (top-tether) yoktu. Günlerce görüşmelerimizin sonunda ücretli eklenebileceğini belirttiler. Yani güvenlikle ilgili standart yazan bir parça da olsa kafalarına göre çıkarabilirlermiş. Bütün donanımı için (güvenlik dahil) geçerliymiş bu. Tamamen güvenimiz sarsıldı.

Başak 973 Okunma

Cevaplar

  • Başak 31 Ağustos 2013

    Nerdeyse bütün araba firmalarının şikayet.comdaki çözüm süreçlerini inceledim. keşke aracı almadan önce bunu yapsaymışım. opelin cevap verdiği tek bir şikayet bile yok. ben şikayetimi tüketici hakem heyetine de götüreceğim, ayrıca opel türkiyeyi de opele de şikayet edeceğim. aracı da en kısa sürede satacağım. hiç kimseye tavsiye etmiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön